reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© studio art smile
Przemysł elektroniczny |

Indyjskie stowarzyszenie branży półprzewodników łączy siły z SEMI

India Electronics and Semiconductor Association (IESA) ogłosiła oficjalne porozumienie z globalną organizacją przemysłową SEMI.

W Memorandum of Understanding (MoU), obie strony zgodziły się "rozwijać współpracę i synergię... w celu wzmocnienia indyjskiego ekosystemu półprzewodnikowego oraz globalnych partnerstw." Konkretnym celem jest połączenie indyjskich interesariuszy z globalnym łańcuchem dostaw w obszarach takich jak produkcja, projektowanie, badania i rozwój oraz działalność akademicka.

SEMI reprezentuje ponad 3 000 firm członkowskich w łańcuchu dostaw dotyczącego przemysłu projektowania oraz produkcji półprzewodników. Jest to oczywisty cel dla interesariuszy z branży chipów w Indiach, którzy agresywnie poszukują globalnych partnerów, a ich rząd niedawno zatwierdził budżet w wysokości 15,2 miliarda dolarów na budowę trzech nowych fabryk półprzewodników.

Dr V Veerappan, przewodniczący IESA, powiedział: "Jesteśmy gotowi odblokować niezwykłe możliwości wzrostu, współpracy i postępu technologicznego między indyjskimi a globalnymi graczami."


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama