reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TT Electronics
Przemysł elektroniczny |

TT Electronics podpisuje kontrakt z Kongsbergiem

Firma TT Electronics z Fairford w Wielkiej Brytanii podpisała nowy kontrakt z Kongsberg Defence and Aerospace na wytwarzanie skomplikowanych układów kablowych.

W ramach umowy TT Electronics zapewni inżynierię oraz produkcję zestawów kablowych i montażu obudów dla Morskich Rakiet Uderzeniowych (NSM) Kongsberga do końca 2026 roku.

"Z dziesięcioleciami doświadczenia w obsłudze naszych klientów w kluczowych programach militarnych lądowych, powietrznych, morskich i amunicyjnych, jesteśmy dumni, że zbudowaliśmy reputację opartą na współpracy i zaufaniu" – powiedział Michael Leahan, Wiceprezes Wydziału Handlowego TT Electronics, w oświadczeniu prasowym.

To wyróżnienie jest najnowszym z serii nowych kontraktów dla TT Electronics w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej, wynikającym ze zwiększonego popytu na produkcję globalnych platform lotniczych i obronnych. Kontrakty ogłoszone w ostatnich tygodniach obejmują Nagrodę RBSL Challenger 3 na montaż okablowania w zakładzie TT w Abercynon oraz wieloletni kontrakt dla Marotta Controls z siedzibą w Cleveland w stanie Ohio.

"TT Electronics odgrywa kluczową rolę w sukcesie naszego globalnego łańcucha dostaw. Ich wysoka jakość i niezawodność, oraz współpraca przy kluczowych dostawach, umożliwia nam bezproblemowe zaspokajanie wymagań klientów" – mówi Marianne Bergan Tveito, Systemy Rakietowe w Kongsberg Defence & Aerospace AS.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama