reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GreenCell
Biznes |

GreenCell nawiązuje współpracę z LOTem

Oferta oficjalnego sklepu Polskich Linii Lotniczych LOT poszerza się o produkty polskiej marki Green Cell. Jest to kolejny krok w zapewnieniu pasażerom wyższego komfortu podróżowania.

Akcesoria do ładowania urządzeń mobilnych i samochodów elektrycznych od Green Cell są teraz dostępne w oficjalnym sklepie Polskich Linii Lotniczych LOT oraz w ramach programu lojalnościowego Miles&More. Współpraca z Green Cell poszerza ofertę o kultowe ładowarki mobilne i inne niezbędne akcesoria, które można zamówić z dostawą pod wskazany adres lub w przyszłości na pokład samolotu LOT-u, zapewniając pełną wydajność urządzeń podczas podróży.

„Znam ofertę oficjalnego sklepu PLL LOT i wiem, że trafiają do niej wyłącznie zaufane marki i wysokiej jakości produkty. Dobrze widzieć Green Cell w tym gronie. Jestem przekonany, że nasze akcesoria przypadną do gustu użytkownikom i będą im towarzyszyć w niejednej podróży po świecie” – mówi Paweł Ochyński, założyciel marki Green Cell.

Z kolei Katarzyna Blichewicz z Polskich Linii Lotniczych LOT podkreśla, że akcesoria Green Cell idealnie wpisują się w ekosystem ich e-commerce'u, oferując pasażerom dodatkowe udogodnienia podczas podróży.

Green Cell to firma obecna na 60 światowych rynkach, znana z niezawodności i innowacyjności swoich produktów. Rozwijając swoje portfolio, firma z Krakowa oferuje coraz więcej rozwiązań z zakresu energetyki odnawialnej i elektromobilności, kontynuując swoją misję zapewnienia wyjątkowych produktów dla klientów na całym świecie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama