reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Future Electronics
Biznes |

WT Microelectronics nabywa Future Electronics za 3,8 mld USD

Tajwański WT Microelectronics zakończył swoje przejęcie kanadyjskiego Future Electronics, tworząc "globalnego giganta dystrybucji komponentów elektronicznych".

To odważne twierdzenie, ale obie firmy mogą poszczycić się znaczną siłą rynkową. WT to globalny i trzeci względem wielkości, dystrybutor komponentów elektronicznych zajmujący rynek z obszaru Azji i Pacyfiku, Ameryki i regionu EMEA. Tymczasem Future to 56-letnia firma z 5 100 pracownikami i obecnością w 48 krajach i wielu regionach.

W roli jednej organizacji, obie firmy mają zamiar rozpocząć współpracę z ponad 400 dostawcami w głównych segmentach technologicznych, aby obsłużyć wysoko zróżnicowaną bazę klientów, obejmującą ponad 25 000 klientów na całym świecie.

"Z zapałem witamy zespół Future Electronics, który podziela naszą pasję do dostarczania usług światowej klasy, pomagając naszym partnerom odnieść sukces" – powiedział Eric Cheng, przewodniczący i dyrektor generalny WT Microelectronics. "Future Electronics ma szeroką bazę dostawców i klientów, a także wysoce wykwalifikowany zespół pracowników i menadżerów. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z naszymi nowymi, niezwykle zdolnymi partnerami na całym świecie, aby rozpocząć nowy rozdział w historii WT Microelectronics".


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama