reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

APS Energia rozpoczyna współpracę z Taiwan Railway Corp.

APS Energia producent niezawodnych systemów zasilania rozpoczyna ekspansję na rynek azjatycki. Polska firma nawiązała współpracę z tajwańską Railway Corp. Kooperacja będzie polegała na projektowaniu i produkowaniu automatycznych regulatorów napięcia. Układy będą montowane w nowoczesnych i energooszczędnych tajwańskich pociągach.

Wspólnie z ASP Energią Projekt będą realizować Zakłady Maszyn Elektrycznych EMIT S.A. Obie polskie firmy będą dostarczać urządzenia SAN-AVR-4 oraz dedykowany system pomiarowy SAN-AVR-S.

„Kontrakt dla tajwańskich kolei jest kolejnym krokiem na drodze realizacji naszej strategii. Otwieramy się na nowe rynki zagraniczne, jesteśmy elastyczni w projektowaniu urządzeń dla naszych klientów, stawiamy na nowe technologie” –  powiedział prezes APS Energia Piotr Szewczyk.

ASP Energia podkreśla, że jej układy są idealne do współpracy z generatorami synchronicznymi. Dodatkowo dzięki podwyższonemu stopniowi ochrony IP55 automatyczne regulatory napięcia będą pracować nawet w wypadkach kontaktu z pyłami czy poddane działaniom wody. 

Firma Taiwan Railway Corp. będzie korzystać z rozwiązań polskich firm, by zasilać urządzenia grzewcze, wentylacje, i klimatyzacje. Wszystko to w przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych pociągach.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama