reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Cicor
Biznes |

Cicor przejmuje TT Electronics IoT Solutions

Dostawca usług EMS Grupa Cicor, sfinalizowała przejęcie TT Electronics IoT Solutions. Transakcja obejmuje pozyskanie trzech zakładów produkcyjnych w Wielkiej Brytanii i Chinach.

Dzięki połączeniu zakładów przejętych od TT Electronics PLC z należącymi do Cicor przedsiębiorstwami Axis Electronics (integracja w 2021 r.) i STS Defence (integracja w 2024 r.), powstanie nowa potęga na brytyjskim rynku EMS.

Dzięki tej transakcji Cicor zrobił kolejny krok naprzód w realizacji swojej strategii. Firma chce stać się europejskim liderem w zakresie usług produkcji elektroniki dla technologii medycznych, przemysłu, lotnictwa i obrony.

Firma TT Electronics IoT Solutions Ltd. w swoich zakładach w Hartlepool i Newport w Wielkiej Brytanii oraz Dongguan w Chinach zatrudnia łącznie ponad 500 osób. Powierzchnia produkcyjna tych zakładów wynosi około 25 000 metrów kwadratowych. W ostatnim roku przejęte przedsiębiorstwa osiągnęły przychody w wysokości 70,2 milionów funtów, przy średniej jednocyfrowej marży operacyjnej (skorygowana EBITDA).

Przejęte zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii zapewniają bardzo potrzebne zasoby do rozwoju produkcji lokalnej. Zakład produkcyjny w Dongguan w Chinach zostanie zintegrowany z azjatycką siecią produkcyjną Grupy Cicor.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama