reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rochester Cable
Biznes |

Rochester umacnia obecność w regionie EMEA

Firma Rochester Electronics kontynuuje swoją dalszą ekspansję, otwierając swoje najnowsze biuro w Mediolanie we Włoszech.

Nowe biuro ma na celu zwiększenie zdolności firmy do obsługi bazy klientów na rynku europejskim. Firma przekonuje, że dopiero co oddane do użytku biuro w Mediolanie będzie działać jak centrum sprzedaży. A także jako miejsce wsparcia technicznego i interakcji z klientem, zapewniając szybki czas reakcji i spersonalizowaną obsługę.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej obecności w Mediolanie. W tym dynamicznym i tętniącym życiem mieście, które będzie naszą strategiczną bramą na rynek europejski. Ta ekspansja jest zgodna z naszym stałym zobowiązaniem do lepszej obsługi naszych klientów poprzez zapewnienie ich bezpośredniego sąsiedztwa i lepszej dostępności" - powiedział dyrektor generalny na region EMEA w Rochester Electronics Stephen Morris.

Rochester Electronics jest wiarygodnym i bezpiecznym źródłem zarówno aktywnych, jak i wycofanych z eksploatacji komponentów o krytycznym znaczeniu. Biuro w Mediolanie będzie pełnić funkcję centrum wiedzy technicznej w zakresie sprzedaży. Firma chce bliżej współpracować z klientami lokalnymi. Rochester zrozumienie ich potrzeb i chce dostarczać spersonalizowane rozwiązania.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama