reklama
reklama
reklama
© Rogers Corporation
Przemysł elektroniczny |

Rogers planuje ekspansję dzięki nowej fabryce w Meksyku

Rogers Corporation podpisało umowę dzierżawy fabryki w Monterrey w Meksyku na potrzeby zaawansowanej produkcji szyn zbiorczych i usług inżynieryjnych.

Pierwszy etap budowy nowego zakładu ma zostać ukończony pod koniec 2024 r. i stanowi kontynuację strategii Rogers polegającej na wspieraniu klientów w regionach, w których prowadzą oni swoją działalność.

Szynoprzewody ROLINX firmy Rogers zapewniają skuteczną i wydajną dystrybucję energii w różnych zastosowaniach w pojazdach elektrycznych i hybrydowo-elektrycznych (EV/HEV), energii odnawialnej, transporcie masowym oraz na rynkach przemysłowych.

"Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą obecność w Ameryce Północnej, aby lepiej wspierać naszych globalnych klientów i rosnące rynki EV/HEV i energii odnawialnej w tym regionie. Nasza nowa fabryka w Monterrey pozwoli nam lepiej wspierać naszych klientów dzięki pogłębionej współpracy technicznej oraz lokalnym możliwościom prototypowania i dostaw, które skracają czas realizacji i poprawiają poziom usług" – mówi Jeff Tsao, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Advanced Electronics Solutions (AES), w komunikacie prasowym.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1