reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Samsung Electronics
Przemysł elektroniczny |

Intelligent Memory i Rochester Electronics łączą siły

Firmy Intelligent Memory i Rochester Electronics łączą siły, aby zapewnić ciągłości dostaw pamięci NAND i DRAM. Te starsze rozwiązania są dedykowane do zastosowań przemysłowych i wbudowanych.

Pomimo opracowaniu i produkcji tych rozwiązań wiele lat temu, pamięci DRAM i NAND są nadal niezbędne w wielu branżach. W związku z tym Inteligent Memory firma z siedzibą główną w Hong Kongu oraz Rochester Electronics z Massachusetts w Stanach Zjednoczonych połączyły siły. 

Ich wspólnym celem jest utrzymanie na rynku dostępności rozwiązań, które choć nie są już technologicznym Everestem, to nadal mają wzięcie i są potrzebne w wielu gałęziach przemysłu.

„Od ponad czterdziestu lat Rochester zapewnia wsparcie w zakresie starszych i dojrzałych technologii półprzewodników. Zróżnicowana oferta dojrzałych i starszych rozwiązań DRAM i NAND firmy Intelligent Memory doskonale wpisuje się w naszą strategiczną wizję, zapewniając utrzymanie ciągłości i trwałości technologii pamięci dla naszych cenionych klientów na całym świecie” - powiedział Paul Mason, globalny dyrektor ds. technologii (pamięci), Rochester Electronics.

Rochester Electronics oferuje największe na świecie ciągłe źródło półprzewodników. Oferowane przez firmę komponenty są w 100% autoryzowane, identyfikowalne, certyfikowane i objęte gwarancją. Z kolei Intelligent Memory od ponad 30 lat dostarcza niezawodne pamięci wysokiej jakości, aby sprostać zmieniającym się potrzebom przemysłowym.

Obie firmy doszły do wniosku, że w środowisku, w którym wiodący producenci pamięci nie obsługują już starszych modeli, otwiera się szeroko furtka do zaspokojenia potrzeb wielu klientów. To ci wszyscy, którzy korzystają z wycofanych mikroprocesorów i wciąż potrzebują rozwiązań pamięci masowej o małej gęstości. 

„Dzięki naszemu portfolio niezawodnych rozwiązań pamięci starszego typu, dostosowanych specjalnie do potrzeb klientów przemysłowych, pomagamy firmie Rochester sprostać potrzebom wielu jej klientów bez konieczności kosztownych i czasochłonnych przeprojektowań i kwalifikacji”- uzupełnił David Raquet, globalny wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Intelligent Memory.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1