reklama
reklama
reklama
reklama
© Essemtec
Biznes |

Essemtec dostarczył 40. maszynę do firmy Zollner

Na początku 2024 roku firma Essemtec AG osiągnęła kamień milowy, dostarczając 40. maszynę dostawcy usług EMS, firmie Zollner Elektronik AG.

Zollner i Essemtec współpracują ze sobą od ponad dekady. Zamówienie pierwszego dozownika kleju Scorpion było początkiem udanej współpracy obu partnerów.

"W Essemtec jesteśmy zaszczyceni zaufaniem Zollner Elektronik do naszej technologii i bliską współpracą, która umożliwiła dalszy rozwój sprzętu SMT, aby lepiej dopasować się do potrzeb Zollner. Obie firmy są dobrze znane ze swojej troski o klienta i elastyczności w dostarczaniu rozwiązań do produkcji elektroniki przyszłości" – powiedział Olivier Carnal, dyrektor generalny Essemtec.

Od tego czasu dostarczono szereg urządzeń Essemtec, z których Spider jest sprzętem najnowszej generacji. Essemtec dostarczył swoją 40. maszynę do dostawcy EMS. Zollner bardzo ceni sobie współpracę z Essemtec AG i ma nadzieję kontynuować ją w kolejnych latach.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy niedawno świętować przełomowy moment naszej współpracy. Partnerstwo z Essemtec opiera się na wysokim poziomie wzajemnego zaufania i szacunku. Elastyczność Essemtec jest dla nas szczególnie ważna - ponieważ wymagania dotyczące długości cyklu dla produktów stają się coraz krótsze, Essemtec zawsze oferuje nam odpowiednie i elastyczne rozwiązania dzięki budowie modułowej urządzeń. W przyszłości będziemy nadal współpracować nad interesującymi tematami i zajmiemy się między innymi Przemysłem 4.0. Z niecierpliwością czekamy zatem na kontynuację udanego partnerstwa - na kolejną wspólną dekadę" – powiedział Martin Zistler, wiceprezes ds. globalnej inżynierii w firmie Zollner.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2