reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kelington
Przemysł elektroniczny |

Kelington inwestuje w Niemieczech i Hongkongu

Malezyjska Grupa Kelington, specjalizująca się w inżynierii zintegrowanej i gazowej, uruchomiła spółki zależne w Niemczech i Hongkongu. Chodzi o wykorzystanie "rosnącego popytu na chipy".

Dyrektor generalny firmy, Raymond Gan przekazał, że decyzja o ekspansji była podyktowana odbiciem na rynku półprzewodników po spadku w 2023 roku. Opisał Niemcy i Hongkong jako kluczowe ośrodki w zakresie rozwoju innowacyjnych rozwiązań w tym sektorze.

„Producenci chipów intensywnie zwiększają moce produkcyjne, aby sprostać rosnącemu popytowi na układy scalone, napędzanemu takimi czynnikami jak dywersyfikacja geopolityczna oraz zapotrzebowanie na zaawansowane technologie, takie jak sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy, pojazdy elektryczne i Przemysł 4.0. Jesteśmy dobrze przygotowani do pozyskiwania nowych klientów w Niemczech i Hongkongu, a także do obsługi obecnych klientów, którzy rozszerzają swoją działalność produkcyjną w tych regionach" – powiedział Raymond Gan.

Kelington Group zapewnia rozwiązania w zakresie dostarczania gazów o bardzo wysokiej czystości (UHP) dla przemysłu elektronicznego i produkcji półprzewodników. Notowana na giełdzie Bursa Malaysia spółka obsługuje klientów z branży naftowej i gazowej, oleochemicznej, farmaceutycznej, spożywczej, biotechnologicznej i medycznej.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-2
reklama
reklama