reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Incap
Przemysł elektroniczny |

Incap Slovakia zwiększa możliwości produkcyjne

Incap Slovakia zainwestował 891 tys. euro w modernizację swojej drugiej linii produkcyjnej SMT, zastępując ją bardziej zaawansowanymi maszynami i zwiększając zarazem moce produkcyjne. Przedsięwzięcie to jest częścią dążenia firmy do ponad 45% obciążenia SMT.

Jak podaje Incap w komunikacie, zmodernizowana linia SMT zastępuje wydajność dwóch istniejących linii tego typu i posiada zintegrowane opcje zautomatyzowanej integracji ERP. Łączna inwestycja w tę technologię wyniosła 891 tys. euro i ma na celu zwiększenie działalności SMT oraz elastyczności obsługi nowych projektów.

Według Miroslava Michalika, dyrektora zarządzającego Incap Slovakia, inwestycja ta sprawiła, że Incap Slovakia znajduje się w czołówce firm świadczących usługi produkcji elektronicznej i jest gotowy do wykorzystania nowych możliwości biznesowych. 

"Zwiększając nasze możliwości produkcyjne, nie tylko spełniliśmy, ale nawet przekroczyliśmy zmieniające się wymagania naszych klientów, zapewniając wysokiej jakości, wydajne i elastyczne rozwiązania produkcyjne" – wyjaśnia Michalik w komunikacie.

Incap pisze, że modernizacja ta jest kluczowym elementem szerszego planu technologicznego Incap Slovakia, który ma na celu zastąpienie czterech istniejących linii SMT dwiema nowymi, zaawansowanymi technologicznie. Równocześnie korzyści z modernizacji już są widoczne. Incap podaje, że nastąpiła poprawa wydajności operacyjnej SMT, zmniejszenie zapotrzebowania na wykwalifikowany personel techniczny, poprawa jakości produkcji, oszczędność energii oraz większa atrakcyjność dla potencjalnych klientów. 

Fabryka Incap Slovakia zlokalizowana Námestovie została rozbudowana 1 200 metrów kwadratowych w 2023 roku. Firma chciała sprostać rosnącym wymaganiom produkcyjnym, zwiększając moce produkcyjne o ponad 50%. Modernizacja obejmowała przekształcenie powierzchni magazynowych do celów produkcyjnych i dodanie nowego magazynu materiałów.

Fabryka Incap na Słowacji, z siedzibą w miejscowości Námestovo, zajmuje się produkcją elektroniki od 2008 roku i dysponuje 6 400 metrami kwadratowymi całkowitej powierzchni użytkowej. Zajmuje się ona obsługą globalnych firm działających w Europie. Jak pisze o sobie firma: Incap Slovakia zapewnia specjalistyczny, niszowy montaż płytek drukowanych, kompletne produkty i podzespoły elektromechaniczne.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama