reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sygnis
Biznes |

Syglass ma plany międzynarodowej ekspansji

Syglass usprawnił technologię umożliwiającą produkcję specjalistycznych elementów optycznych i planuje międzynarodową ekspansję. Przedstawiciele należącego do Grupy Sygnis startupu spotkają się z inwestorami z USA.

Syglass stworzył technologię szybkiej produkcji elementów optycznych. To drukarka 3D do szkła niskotemperaturowego. Jedno urządzenie od Syglass łączy w sobie zastosowania sześciu maszyn przemysłowych. Daje to możliwości dziesięciokrotnego przyśpieszenia produkcji.

Nic dziwnego, że urządzenie Syglass wzbudziło ciekawość inwestorów na całym świecie. Przedstawiciele firmy jadą do Nevady i Kalifornii, by wziąć udział w programie akceleracyjnym w USA. Chodzi o wsparcie mentorów z branży, poznanie nowych inwerstorów i networking z instytucjami działającymi w ekosystemie nowych technologii

„Doświadczony zespół Syglass jest doskonale przygotowany do działań w kolejnych miesiącach, w tym na rynku amerykańskim, który cechuje się ogromnym zapotrzebowaniem na innowacyjne technologie addytywne oraz wysokim stopniem adopcji nowych technologii. Wierzę, że wysoka jakość naszej technologii w połączeniu z kompetencjami biznesowymi zespołu pozwolą nam wzmocnić naszą obecność w USA, w pierwszej kolejności właśnie poprzez działania w Nevadzie i Kalifornii” – powiedziała dr Olga Czerwińska, CSO i wiceprezeska zarządu Sygnis.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama