reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ABB
Przemysł elektroniczny |

ABB otwiera zmodernizowany zakład robotyki w USA

ABB oficjalnie otworzyło swoją zmodernizowaną siedzibę główną i zakład produkcyjny robotyki w Auburn Hills, w stanie Michigan.

Rozbudowany i zmodernizowany obiekt odzwierciedla zaangażowanie ABB w długoterminowy wzrost na rynku amerykańskim, który według prognoz będzie podążał za globalnymi wskaźnikami wzrostu dla robotyki na poziomie 8% CAGR, a także globalne inwestycje firmy w budowanie zdolności w zakresie robotyki i automatyki oraz tworzenie nowych, wysoko wykwalifikowanych miejsc pracy. 

Dla ABB jest to trzecia globalna ekspansja fabryk robotyki w ciągu ostatnich trzech lat. Firma rozwija się w Chinach, Europie i obu Amerykach, co jest częścią jej wysiłków na rzecz dalszego wzmacniania lokalnej obecności.

Inwestycja ABB o wartości 20 mln USD w Auburn Hills ma stworzyć ponad 70 nowych miejsc pracy i zwiększyć powierzchnię zakładu o 30%.

Rozbudowany obiekt będzie wspierał specjalistyczne centra ABB Robotics, w tym centrum opakowań i logistyki w Atlancie w stanie Georgia, centrum nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej w Texas Medical Center w Houston w Teksasie oraz laboratorium badań nad sztuczną inteligencją w San Jose w Kalifornii. W połączeniu z nowym centrum szkoleniowym, obiekt będzie kształcił ponad 3 000 pracowników i studentów każdego roku, wyposażając ich w umiejętności potrzebne do rozwoju w nowej erze automatyzacji opartej na sztucznej inteligencji.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama