reklama
© LG Electronics
Przemysł elektroniczny |

LG i LS Electric współpracują nad projektami

Dwie południowokoreańskie firmy potwierdziły strategiczny sojusz w celu przyspieszenia innowacji w zakresie inteligentnych fabryk i rozwoju rynków zagranicznych.

Zgodnie z umową, LS Electric wniesie swoje podstawowe technologie – w tym oparty na Internecie rzeczy system do automatycznego modelowania sprzętu, autonomiczne roboty logistyczne do operacji wewnętrznych oraz oparty na sztucznej inteligencji system automatycznego spawania w czasie rzeczywistym.

Z kolei LG Electronics zaoferuje doradztwo systemowe, aparaturę do automatyzacji i rozwiązania w zakresie transformacji cyfrowej, które obejmują sztuczną inteligencję i duże zbiory danych.

Ogólnym celem sojuszu jest rozwój bazy energooszczędnych i konkurencyjnych inteligentnych fabryk w skali globalnej. Takie obiekty są znane jako "fabryki latarni morskich" – zakłady, które wdrożyły technologię Przemysłu 4.0 w celu radykalnej poprawy wydajności operacyjnej, zgodnie z definicją Światowego Forum Ekonomicznego.

"MOU umożliwia nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań wykraczających poza nasze naturalne możliwości, mając na celu stworzenie systemu" Total Factory Offering "w całej domenie fabryki" – dodał Song Si-yong, wiceprezes LG Electronics.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2