reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HARMAN Automotive
Przemysł elektroniczny |

Harman przedłuża współpracę ze Scuderia Ferrari

Firma Harman, zajmująca się technologią elektroniki samochodowej, pozostanie oficjalnym partnerem Scuderia Ferrari na kolejny sezon Formuły 1. Jednak partnerstwo marketingowe na torze to nie wszystko, obejmuje ono również technologię drogową.

Ferrari stanie się pierwszym motoryzacyjnym producentem OEM, który zastosuje szereg rozwiązań z systemu monitorowania w kabinie – Harman Ready Care – w swoich samochodach drogowych nowej generacji.

"Wspólne zaangażowanie w przesuwanie granic tego, co jest możliwe w samochodzie, jest kamieniem węgielnym partnerstwa między HARMAN Automotive i Ferrari" – mówi Christian Sobottka, prezes Harman Automotive, w komunikacie prasowym. "Po udanym roku inauguracyjnym z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszego partnerstwa ze Scuderia Ferrari z ekscytującą nową kampanią na sezon wyścigowy 2024. Ponadto rozszerzymy nasze partnerstwo techniczne z Ferrari, dostarczając szereg kluczowych funkcji bezpieczeństwa Ready Care dla klientów Ferrari".

Ferrari wprowadzi śledzenie wzroku z Harman Ready Care, aby określić, czy kierowca jest rozproszony i ostrzec go, aby ponownie skupił się na drodze. Ready Care, będący częścią linii produktów Ready firmy Harman, to zamknięta sieć wykrywania wnętrza i dostosowanych interwencji, która pomaga utrzymać oczy i umysły na drodze, wykrywając rozproszenie kierowcy i senność przy użyciu sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i neuronauki.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1