reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TTi Europe
Biznes |

RAFFENDAY staje się częścią TTI-Europe

TTI, Inc. Europe ogłosiło, iż RAFFENDAY LTD dołącza do rodziny TTI specjalizującej się w rozwiązaniach IP&E. Raffenday Ltd jest wyspecjalizowanym producentem i dystrybutorem kabli niskiego i wysokiego napięcia oraz rozwiązań interkonektowych dla rynku motoryzacyjnego i transportowego.

"Istnieje wiele synergii między naszymi dwiema firmami, w tym wspólne pomysły dotyczące podstawowych wartości sprzedaży oraz silny nacisk kładziony na jakość i obsługę klienta, dzięki czemu to przejęcie jest doskonałym rozwiązaniem. Cieszymy się, że możemy dodać Raffenday do rodziny specjalistów TTI IP&E i mamy nadzieję na bliską współpracę z zespołem Raffenday" – powiedział Geoff Breed, wiceprezes ds. marketingu TTI, Inc - Europe.

Posiadając centrum produkcyjne i dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii oraz obiekty na Słowacji, Raffenday uzupełnia możliwości TTI. Dzięki wyspecjalizowaniu się w rozwiązaniach z zakresu łączności zapewni również dodatkową wszechstronność i elastyczność, co pomoże sprostać wymaganiom klientów.

Raffenday pozostanie niezależnie i będzie działać jako część rodziny specjalistów TTI, wykorzystując swoje 37-letnie doświadczenie do opracowania kompleksowej strategii wejścia na rynek wraz z działalnością TTI IP&E.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-2
reklama
reklama