reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Tactotek
Biznes |

Fińska firma TactoTek rozszerza działalność na Niemcy

Fińska firma TactoTek, zajmująca się opracowywaniem technologii inteligentnych powierzchni, otwiera nowy obiekt w Monachium – centrum innowacji.

Dzięki nowemu centrum innowacji w Monachium firma chce zapewnić swoim klientom z Europy Środkowej łatwy dostęp do zaawansowanej wiedzy w zakresie projektowania i inżynierii elektroniki strukturalnej w formie (IMSE).

Obiekt będzie wspierał potrzeby biznesowe klientów i ekosystemu TactoTek. Znajdzie się w nim salon wystawowy rozwiązań IMSE z demonstratorami technologii IMSE. Będzie również oferować warsztaty związane z IMSE, a specjaliści inżynierii IMSE będą do dyspozycji przy współpracy nad projektami.

"Wzajemna nauka płynąca z bycia blisko klientów skutkuje szybszym tworzeniem odpowiednich rozwiązań i wyraźnym skupieniem się na priorytetach" – zauważył Jussi Harvela, dyrektor generalny TactoTek w komunikacie prasowym. "Z powodzeniem rozwinęliśmy bliskie relacje z wieloma liderami rynku środkowoeuropejskiego; nasze centrum innowacji w Monachium powiększy zasięg naszych najnowocześniejszych rozwiązań IMSE i ich znaczących korzyści dla środowiska".


 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2