reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Plan Optik AG
Biznes |

Plan Optik rozszerza produkcję na Węgrzech

Założona w 2005 roku niemiecka firma kontynuuje rozbudowę swoich mocy produkcyjnych. W tym celu Plan Optik wynajął nową halę produkcyjną na Węgrzech.

Powierzchnia produkcyjna niemieckiej firmy w Szekszárd zwiększy się dzięki tej inwestycji 400 do około 2000 metrów kwadratowych. Oprócz tego, Plan Optik zdecydował się również wynająć 400 metrów kwadratowych na potrzeby biurowe i administracyjne.

Plan Optik ruszył z produkcją na Węgrzech w 2020 roku, teraz jednak postanowił rozszerzyć zakres swojej spółki zależnej POH Termeló és Kereskedelmi Kft i zainwestować w większą lokalizację oraz nowe technologie produkcyjne. Po zakończeniu wszystkich instalacji i przeprowadzce, moce produkcyjne na Węgrzech ulegną znacznemu zwiększeniu. Nowa hala produkcyjna powinna ruszyć pełną parą przed początkiem 2025 roku.

W przyszłości lokalizacja na Węgrzech przejmie produkcję dodatkowych produktów seryjnych, które wcześniej wytwarzano w niemieckich lokalizacjach firmy. Przeniesienie dodatkowych etapów produkcji na Węgry nie tylko obniży koszty produkcji, ale także umożliwi lokalizacjom w Niemczech wykorzystanie zasobów do rozwoju w innych i nowych obszarach.

Niemieckie oddziały w Elsoff w Westerwald i Siegen wykorzystają moce produkcyjne, które zostaną uwolnione dzięki relokacji od przyszłego roku, do planowanego rozwoju w dziedzinie technologii mikrosystemów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama