reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Farnell
Biznes |

Farnell rozszerza swój asortyment

Dystrybutor podzespołów elektronicznych z siedzibą w Leeds rozszerzył swój asortyment o najnowsze, wysokowydajne przetwornice DC-DC firmy Murata Power Solutions.

Farnell powiększył swoją ofertę o gamę produktów Murata Power Solutions przeznaczonych do wielu różnych zastosowań w sektorach przemysłowym i energetycznym oraz opieki zdrowotnej.

Globalny dystrybutor, podkreśla silną pozycję firmy Murata Power Solutions jako czołowego producenta przetwornic DC-DC oraz wysokowydajnych urządzeń zasilających o kompaktowej budowie spełniających wszelkie wymagania zastosowań energetycznych.

Jednymi z nowych produktów w ofercie Farnell są przetwornice DC-DC z serii MGN1 przeznaczone do zasilania obwodów sterujących bramek po stronie wysokiej i niskiej w zastosowaniach GaN (azotek galu) w obwodach mostkowych. Wybór napięć wyjściowych pozwala na uzyskanie optymalnych poziomów sterowania i najwyższej wydajności układu. Za sprawą wzmocnionej izolacji odpornej na napięcia do 250 V o ultraniskiej pojemności seria MGN1 doskonale sprawdza się w zastosowaniach GaN wymagających wysokiej prędkości przełączania i wysokiego parametru dv/dt.

Farnell uważa, że przetwornice DC-DC z serii MGJ2B i MGJ1 SIP są idealnym rozwiązaniem do sterowników bramek IGBT/SiC i MOSFET w obwodach mostkowych. Ponadto seria MGJ1 SIP obsługuje napięcia +12 V, +8 V i +6 V/-3 V w układach GaN. Obie serie mają wzmocnioną izolację odporną na napięcie do 300 Vrms zgodnie z normą UL62368 i są odpowiednie do obwodów mostkowych stosowanych w napędach silników i falownikach CMTI >200 kV/µs, które wymagają wysokiej izolacji, ciągłego napięcia znamionowego 2,4 kV przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i wysokiego parametru dv/dt.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1