reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Aspocomp
PCB |

Mikko Montonen ustępuje ze stanowiska CEO w Aspocomp

Rada nadzorcza fińskiego producenta obwodów drukowanych powołała Manu Skyttä na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego. Nowy CEO zastąpi Mikko Montonena, który zgodził się ustąpić ze stanowiska Prezesa i Dyrektora Generalnego Aspocomp.

Od 2022 roku Manu Skyttä pełnił funkcję szefa jednostki operacyjnej Patria Oyj oraz członka zespołu zarządzającego Grupy Patria. Wcześniej był dyrektorem ds. nowych przedsięwzięć w Millog Oy, częściowo należącej do Patrii, oraz dyrektorem generalnym Virve Tuotteet ja Palvelut Oy, należącej do Millog.

"Manu jest doświadczonym liderem i ma duże doświadczenie w kierowaniu rozwojem i wzrostem biznesu. Jestem przekonany, że jego energia, a także pasja do zmian i rozwoju, wraz z jego szerokim doświadczeniem w różnych funkcjach biznesowych, dają mu silne kompetencje do rozwijania Aspocomp w następnej fazie" – mówi Päivi Marttila, Przewodniczący Rady Dyrektorów Grupy Aspocomp w komunikacie prasowym.

Mikko Montonen zobowiązał się do pozostania na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego firmy, aby zapewnić uporządkowane przekazanie obowiązków na rzecz Manu Skyttä, najpóźniej do 14 sierpnia 2024 roku.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama