reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Mikronika realizuje zamówienie dla niemieckiej firmy

Założona w 1983 roku Mikronika sp. z o.o. poinformowała, że realizuje obecnie nowe zamówienie dla swojego dotychczasowego partnera z Niemiec — firmy Tennet.

„Z ogromną dumą przyjmujemy fakt, że po 14-miesięcznym postępowaniu przetargowym, to właśnie naszej firmie został przyznany kolejny kontrakt ramowy. Ten techniczny zakres współpracy jest kontynuacją naszej poprzedniej umowy, gdzie odpowiadaliśmy za automatykę stacyjną w stacjach NN i WN” — pisze Mikronika w aktualności na swojej stronie internetowej. 

Tennet GmbH z siedzibą w Bayreuth, jest jednym z czterech operatorów systemu przesyłowego w Niemczech. Jest również spółką zależną holenderskiego operatora TenneT B.V. Mikronika podkreśla, że Tennet posiada 25.000 km linii i kabli sieci przesyłowej, zarządzając instalacjami zarówno na lądzie, jak i na morzu, dostarczając energię dla 43 milionów gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. 

„Aktualnie jesteśmy w procesie uzgodnień technicznych i przygotowania indywidualnych ofert cenowych dla stacji NN i WN. W naszym harmonogramie zaplanowaliśmy wdrożenie kolejnych pięciu stacji. Z niecierpliwością oczekujemy na dalszy, owocny rozwój naszej współpracy” — pisze dalej Mikronika.

Mikronika przez lata ugruntowywała swoją pozycję w branży. Przyczyniły się do tego realizacje projektów dla firm z Nigerii, Kosowa, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Szwecji, Finlandii, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Grecji, Turcji, Kazachstanu, Cypru, Syrii czy Jordanii.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2