reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Grinn_PCB
Biznes |

Polska spółka partnerem Nordic Semiconductor

Grinn — spółka założona w 2008 roku we Wrocławiu — ogłosiła nawiązanie strategicznego partnerstwa z Nordic Semiconductor, jednym z liderów technologii komunikacji bezprzewodowej.

Dzięki strategicznemu partnerstwu, wrocławska spółka będzie mogła korzystać z doświadczenia Nordic Semiconductor w zakresie komunikacji bezprzewodowej, by móc dostarczać innowacyjne rozwiązania swoim klientom. 

Grinn szczególnie podkreśla, że skandynawska firma jest znana ze swojej światowej klasy technologii bezprzewodowej o bardzo niskim poborze mocy, w tym Bluetooth Low Energy, Thread, ANT +, Wi-Fi, Zigbee, etc.

"To partnerstwo jest dla nas kamieniem milowym, świadectwem naszego bogatego doświadczenia z produktami Nordic i naszej zdolności do dostarczania wysokiej jakości rozwiązań IoT i systemów wbudowanych. Chodzi o dostarczanie wartości dla naszych klientów, zapewniając im najlepszą możliwą obsługę i wsparcie dla ich potrzeb technologicznych" – mówi Robert Otręba, CEO w Grinn.

Wrocławska spółka dodaje również, że w ciągu ostatnich 15 lat osiągnęła imponujące wyniki w korzystaniu z technologii Nordic w celu dostarczania innowacyjnych rozwiązań — w niektórych projektach korzystanie z produktów Nordic okazało się kluczowe. Grinn pisze, że wdrożył skandynawskie produkty w wielu branżach, takich jak rolnictwo, produkcja, bezpieczeństwo i sprzęt AGD. 

Zdaniem wrocławskiej spółki partnerstwo to otwiera nowe horyzonty, umożliwiając jej wykorzystanie technologii komunikacji bezprzewodowej Nordic do tworzenia jeszcze bardziej zaawansowanych i różnorodnych rozwiązań IoT dostosowanych do unikalnych potrzeb klientów.

"Współpraca ze światowym liderem w dziedzinie technologii komunikacji bezprzewodowej pokazuje, że jesteśmy wiarygodną firmą w branży technologicznej. To partnerstwo oznacza nasze zaangażowanie w wyprzedzanie konkurencji poprzez wykorzystywanie najnowszych technologii w celu dostarczania naszym klientom najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu i innowacjom Nordic jesteśmy gotowi wznieść projekty naszych klientów na nowy poziom" – dodaje Łukasz Gajda, CTO w Grinn.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2