reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© indie
Biznes |

indie wybiera Avnet na globalnego dystrybutora

Firma indie Semiconductor ogłosiła zawarcie umowy dystrybucyjnej z Avnet w celu wprowadzania na rynek i dostarczania swoich produktów motoryzacyjnych na całym świecie.

Firma indie z siedzibą w Kalifornii jest producentem półprzewodników dla przemysłu motoryzacyjnego, który wspiera bezpieczeństwo i automatyzację kierowcy, wrażenia użytkownika w kabinie i elektryfikację. Nowa umowa obejmuje szereg produktów indie, takich jak zasilanie USB, inteligentne oświetlenie, sterowanie silnikiem, ultradźwiękowe i radarowe rozwiązania krzemowe 120 GHz.

"Firma indie jest podekscytowana współpracą z Avnet, która ma na celu dostarczenie globalnej bazie klientów naszej światowej klasy oferty dla branży motoryzacyjnej" – powiedział Michael Wittmann, CEO w indie Semiconductor. "Silne doświadczenie Avnet w segmencie motoryzacyjnym, w połączeniu z globalnym zasięgiem, pozwoli naszym wiodącym w swojej klasie produktom przynieść wartość klientom w regionach rozwoju motoryzacji na całym świecie".

"Z niecierpliwością czekamy na ścisłą współpracę z indie, aby wnieść globalną sieć wsparcia i wiedzę rynkową Avnet do szerokiego i zróżnicowanego portfolio motoryzacyjnego indie, aby pomóc zaspokoić potrzeby innowacji w szybko rozwijającej się branży" – powiedział Mat Ransom, globalny wiceprezes ds. motoryzacji i ASCS w Avnet.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2