reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kontron
Biznes |

Kontron z trzema nowymi kontraktami

Kontron ogłosił wygranie trzech nowych kontraktów — w Irlandii, Austrii i Słowenii, których łączna wartość przekracza 100 mln euro. Niemiecka firma uważa, że kontrakty te podkreślają jej zdolność do wdrażania systemów komunikacyjnych o znaczeniu krytycznym zgodnie z aktualnymi wymaganiami klientów, a także jej pozycję jako niezawodnego i długoterminowego partnera w ewolucji technologii od GSM-R do Future Railway Mobile Communication Systems (FRMCS).

Jak podkreśla Kontrton w komunikacie prasowym, umowy w Irlandii i Austrii zapewnią ciągłą ewolucję sprawdzonego i znormalizowanego systemu GSM-R (Global System for Mobile Communication - Railway) odpowiednio w sieciach Iarnród Éireann — Irish Rail i ÖBB, a także ciągłość operacji zgodnie z ustalonymi standardami kolejowymi, dopóki ewolucja systemu komunikacji mobilnej do FRMCS nie będzie dostępna, a także zatwierdzona do użytku w sieciach klientów i w pełni wdrożona.

Natomiast w Słowenii Kontron — we współpracy ze swoją siostrzaną firmą Kontron Transportation — zaprojektuje, przetestuje, uruchomi i zainstaluje Globalny System Łączności Mobilnej - Kolej (GSM-R) dla wydajnej i bezpiecznej komunikacji w zarządzaniu ruchem kolejowym. System, zaprojektowany w celu integracji z istniejącą siecią GSM-R używaną na słoweńskich torach kolejowych, zapewni pokrycie otwartych torów i tuneli zarówno głównej linii, jak i linii zaopatrzeniowych znajdujących się na trasie.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z bardzo udanej współpracy i długoterminowego partnerstwa z naszymi klientami. Jako siła napędowa w definiowaniu przyszłych standardów komunikacji, oferujemy naszym klientom możliwość płynnej migracji i współistnienia GSM-R z systemem komunikacji mobilnej nowej generacji. W tym celu opracowaliśmy program, który gwarantuje dostępność konserwacji i wsparcia GSM-R tak długo, jak klienci tego potrzebują” — mówi Richard Neussl, dyrektor operacyjny Kontron Transportation, w komunikacie prasowym. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1