reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Böwe Elektrik z nową siedzibą w Bolesławcu

Założona w 1990 roku niemiecka firma rozwija się w Polsce. Rafał Karwacki, Dyrektor Zarządzający w polskim oddziale Böwe Elektrik, poinformował za pośrednictwem swojego konta na LinkedInie, że bolesławski zakład ma nowy adres.

Z postu Rafała Karwackiego możemy dowiedzieć się, że nowy zakład Bowe Elektrik w Polsce zlokalizowany jest przy ul. Ekonomicznej 9 w Bolesławcu. 

Z oficjalnej strony niemieckiej firmy dowiadujemy się natomiast, że nowy oddział ma 6 559 m² i jest położony ledwie 300 metrów od dawnej siedziby. Znajduje się w nim zarówno część produkcyjna, jak i biurowa. Nowy zakład całkowicie zastąpi dotychczasowy.

„Układ powierzchni magazynowych i produkcyjnych jest doskonale dostosowany do potrzeb montażu wiązek kablowych, oferując jednocześnie wysoki stopień elastyczności dla przyszłych wymagań. Tworzone są nowoczesne, trwałe miejsca pracy. Znacznie zwiększą się moce produkcyjne” – mówił wiosną dyrektor zarządzający w Böwe Elektrik — Enrico Schwentner. „Niestety nie widzimy możliwości dalszego rozwoju w naszej obecnej siedzibie. Dzięki naszemu nowemu obiektowi w Bolesławcu będziemy mieli więcej miejsca na przyszły rozwój, lepszy przepływ materiałów i optymalizację procesów produkcyjnych.”

Produkcja Böwe Elektrik pokrywa cały różnorodny obszar zapotrzebowania na indywidualną konfekcję kablową łącznie z obróbką tworzyw sztucznych oraz opracowaniem i konstrukcją systemów kablowych. Ponadto zajmuje się również budową specjalnych maszyn służących do obróbki kabli.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2