reklama
reklama
reklama
© Digi Key
Biznes |

Ponad 450 nowych dostawców w ofercie DigiKey

Globalny dystrybutor komponentów elektronicznych znacznie rozszerzył swoje portfolio w 2023 roku - dodając ponad 450 nowych dostawców we wszystkich obszarach swojej podstawowej działalności. W sumie DigiKey dodał ponad 1,7 miliona nowych dostępnych części, w tym ponad 230 000 części znajdujących się na stanie magazynowym.

„Rok 2023 był rokiem rekordowych innowacji, ponieważ nadal oferowaliśmy najnowsze technologie i umacnialiśmy naszą pozycję lidera w dystrybucji szerokiego i stale poszerzającego się asortymentu komponentów w wielu grupach produktów” – mówi Mike Slater, wiceprezes ds. globalnego rozwoju biznesu, DigiKey, w komunikacie prasowym.

Firma kontynuowała również zwiększanie różnorodności swoich produktów i dostawców w nowych kategoriach produktów dzięki DigiKey Marketplace.

„Z niecierpliwością czekamy na rok 2024, natomiast w międzyczasie nasze zapasy stabilizują się i wracają do normy, dzięki czemu firma DigiKey może sprawniej angażować się w przyspieszanie postępów dla każdego projektanta, nabywcy i konstruktora poprzez oferowanie największego portfolio dostawców i najszerszej oferty produktów. Z radością informujemy, że wspomniane produkty są obecnie dostępne dla globalnej społeczności inżynierskiej” – dodał Slater. 

Niektóre z kluczowych nowych produktów dodanych do oferty DigiKey w 2023 roku obejmują między innymi urządzenia Asset Monitoring Gateway z CLOUD ID firmy Banner, szybkozłącza blokujące Loxon firmy Molex, mikrokontrolery PSoC 4000T firmy Infineon, tranzystory GaN FET TP44200NM firmy Tagore, transformatory push-pull firmy Würth Elektronik i wiele innych. Główni dostawcy również rozszerzali swoją ofertę, dodając nowe produkty do różnych działów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1