reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Infineon
Biznes |

Infineon i Honda nawiązują współpracę

Firmy Infineon i Honda Motor podpisały protokół ustaleń (MoU) w celu nawiązania strategicznej współpracy. Honda wybrała Infineon jako partnera w zakresie półprzewodników, aby dostosować przyszłe plany dotyczące produktów i technologii.

Obie firmy zgodziły się również kontynuować dyskusje na temat stabilności dostaw, a także do zachęcania się do przekazywania wzajemnej wiedzy oraz do współpracy przy projektach mających na celu przyspieszenie czasu wprowadzenia technologii na rynek.

"Dzięki zrozumieniu systemów przez Infineon, naszemu szerokiemu portfolio produktów i wyjątkowej jakości staliśmy się cenionym partnerem dla japońskiego przemysłu motoryzacyjnego" – mówi Peter Schiefer, prezes działu motoryzacyjnego w Infineon w komunikacie prasowym. "Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zostać partnerem półprzewodnikowym w strategicznej współpracy z Hondą. Dalsza intensyfikacja wieloletniego partnerstwa jest zawsze potwierdzeniem stworzonej wartości dodanej, a jednocześnie wyrazem zaufania we współtworzenie przyszłych sukcesów".

Infineon będzie wspierać Hondę technologiami umożliwiającymi tworzenie zaawansowanych pojazdów. Wsparcie techniczne będzie koncentrować się na obszarze półprzewodników mocy, zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS) oraz architektur E/E, gdzie obie strony będą współpracować nad nowymi koncepcjami architektury.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama