reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nordes
Przemysł elektroniczny |

Nordes stara się o kolejne certyfikaty

Założona w 2011 roku we Wrocławiu firma na przestrzeni lat stała się jednym z głównych producentów elektroniki kontraktowej w Europie Centralnej. Nordes wciąż prężnie się rozwija i nieustannie stara się zwiększać jakość świadczonych usług, wyrobów oraz podwyższać standardy dzięki kolejnym certyfikatom.

Dowodem wysokich standardów firmy Nordes w zakresie zarządzania jakością są przede wszystkim uzyskane przez nią certyfikaty potwierdzające normy PN-EN ISO 9001 oraz PN-EN ISO 13485.

Anna Żurek, Dyrektor ds. Marketingu w Nordes, zdradziła w rozmowie z Evertiqiem, że w 2023 roku Nordes będzie dążył do stabilnego wzrostu, efektywności i innowacji, aby zwiększyć swoją konkurencyjność i zyski na rynku europejskim. Strategię tę i chęć wzrostu potwierdził również Rafał Jabłoński, Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej, Nordes, podczas ostatnich targów Evertiq Expo w Krakowie

Nie trzeba było długo czekać, by znaleźć potwierdzenie tych słów. W poniedziałek, 29 stycznia, Nordes poinformował na swoim profilu na LinkedInie, że będzie starał się o uzyskanie dwóch kolejnych certyfikatów. 

Wrocławska firma chce bowiem wdrożyć System Zarządzania Środowiskowego: ISO 14001:2015 oraz normy ISO 45001:2018 w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

„Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz wszystkich osób, które z nami współpracują. Zależy nam na promowaniu zdrowego podejścia do życia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Międzynarodowa norma ISO 45001:2018 to konkret, który dodatkowo zapewni, że Nordes będzie w pełni bezpiecznym i zdrowym miejscem pracy, w którym zapobiega się urazom i dolegliwościom zdrowotnym, które są związane z wykonywaniem obowiązków służbowych. Chcemy być proaktywni w poprawie wydajności naszych działań, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa” — wyjaśnia Nordes na swoim profilu LinkedInie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama