reklama
© Farnell
Biznes |

Współpraca Farnell i TDK-Lambda wchodzi na wyższy poziom

Globalny dystrybutor z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii oraz projektant i producent innowacyjnych, wysoce niezawodnych zasilaczy i przetwornic DC-DC z Japonii poszerzają swoją współpracę.

Farnell regularnie poszerza gamę nowych i istniejących produktów TDK-Lambda EMEA w swojej ofercie.

Firmy współpracują ze sobą od wielu lat, a jak deklaruje Farnell w komunikacie, ta wieloletnia współpraca zapewnia ciągłą dostępność najlepszych produktów z oferty rozwiązań zasilających TDK-Lambda. Szeroka gama produktów TDK-Lambda obejmuje przetwornice AC/DC, przetwornice DC-DC, zasilacze mocowane na szynie DIN i nie tylko. 

„Fakt, że przyjmujemy zamówienia i dostarczamy tak wiele zasilaczy i konwerterów tej firmy, daje nam wiele okazji do pokazania naszej ekspertyzy i bardzo cieszymy się z wyróżnienia nas jako firmy osiągającej znakomite rezultaty” — powiedział Simon Meadmore, Farnell Global Category Director – Industrial w Farnell, w komunikacie prasowym.

TDK-Lambda EMEA, we współpracy z Farnell, oferuje szybkie lokalne wsparcie sprzedażowe oraz obsługę klienta w całym regionie EMEA, a także prowadzi ważne badania nad zaawansowanymi technologiami, opracowuje nowe produkty i dysponuje centrami produkcyjnymi zlokalizowanym w regionie EMEA, utrzymując pozycję jednego z wiodących na świecie producentów programowalnych zasilaczy DC i filtrów przeciwzakłóceniowych EMC/EMI.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1