reklama
© Scanfil
Biznes |

Scanfil rozszerza partnerstwo z BrainCool

Fiński producent kontraktowy elektroniki, notowany na helsińskiej giełdzie Mid Cap Stock Exchange, poinformował o nawiązaniu współpracy ze szwedzkim BrainCool w zakresie produkcji BrainCool System.

Firmy BrainCool i Scanfil rozszerzyły współpracę w listopadzie 2023 roku. Strony podpisały  wtedy wieloletnią umowę, która niemal od razu poskutkowała założeniem przez BrainCool zamówienia w Scanfilu na 500 systemów BrainCool. Szwedzka innowacyjna firma specjalizująca się w urządzeniach medyczny, chciała w ten sposób sprostać rosnącemu popytowi.

Jak wskazano w komunikacie, głównym celem tej umowy jest zapewnienie dostaw 350 systemów,  związanych z realizacją umowy partnerskiej zawartej pomiędzy BrainCool oraz firmą Zoll. Dostawy mają rozpocząć się 1 kwietnia 2024 roku.

BrainCool chce również stopniowo zwiększać zamówienia w Scanfilu i w większym stopniu wykorzystywać możliwości fińskiego podwykonawcy.

Innowacyjna, szwedzka firma z siedzibą w Lund specjalizuje się w urządzeniach medycznych — opracowuje, wprowadza na rynek oraz sprzedaje wiodące medyczne systemy chłodzenia dla wskazań i obszarów o znaczących korzyściach medycznych w sektorze opieki zdrowotnej.

"Nasza sprzedaż gwałtownie rośnie. Dlatego potrzebujemy partnerstwa z kompetentną firmą świadczącą usługi produkcyjne, taką jak Scanfil. Jesteśmy przekonani, że Scanfil ze swoją wiedzą branżową i międzynarodową siecią fabryk jest dla nas idealnym partnerem do rozszerzenia naszej działalności. Z pomocą Scanfilu możemy umiędzynarodowić naszą działalność i dostosować produkcję tak, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na system BrainCool oraz inne produkty z naszej oferty" – powiedział Jon Berg, dyrektor operacyjny BrainCool, w komunikacie prasowym.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2