reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Neways
Przemysł elektroniczny |

Neways przejmuje Sencio

Producent elektroniki Neways sfinalizował przejęcie działalności Sencio, firmy zajmującej się mikrosystemami z siedzibą w holenderskim Nijmegen, która specjalizuje się w zaawansowanych opakowaniach do inteligentnych zastosowań czujnikowych i wykonawczych.

Przejęcie wzmacnia pozycję technologiczną Neways w dziedzinie zaawansowanej mikroelektroniki. Sencio nie tylko wciąż będzie działać pod marką Neways Advanced Microsystems, ale również w swoich obecnych zakładach w holenderskim Nijmegen, gdzie produkuje swoją technologię w wyspecjalizowanych cleanroomach.

"W ciągu ostatnich lat Neways znacznie zainwestował w swoją pozycję technologiczną, co pozwala nam działać jako partner w zakresie innowacji dla najbardziej wymagających klientów w branży. Dzięki przejęciu Sencio jeszcze bardziej wzmacniamy naszą pozycję rynkową w mikroelektronice i jesteśmy w stanie zaoferować szerszy pakiet zintegrowanych usług zarówno klientom Neways, jak i Sencio. Witamy zespół Sencio i z niecierpliwością czekamy na naszą wspólną podróż w kierunku przyszłości" — mówi Hans Büthker, CEO Neways, w komunikacie prasowym.

Sencio posiada pełny certyfikat TS16949 i oferuje funkcjonalne rozwiązania opakowaniowe dla MEMS i zintegrowanych systemów czujników, głównie do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. 

Firma ma ponad 25-letnie doświadczenie w opracowywaniu opakowań i produkcji seryjnej komponentów i systemów czujników.

"Jestem podekscytowany, że mogę stać się częścią zespołu Neways i dalej oferować naszą technologię wraz z dużą częścią oddanego i wyspecjalizowanego zespołu Sencio. Połączenie sił z Neways pozwala nam zaoferować kompletny zestaw zaawansowanych usług mikroelektronicznych szerokiemu gronu klientów, którzy mogą skorzystać z zaawansowanych opakowań do inteligentnych zastosowań czujnikowych i wykonawczych” — dodaje Oliver Maiwald, CEO Sencio, w komunikacie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1