reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Freepik rawpixel.com
Przemysł elektroniczny |

Evertiq Expo 2024: kolejna lokalizacja w zestawieniu

W ramach świętowania innowacji, współpracy i doskonałości w branży, Evertiq Expo, fundament sieci informacyjnej Evertiq AB, przygotowuje się do serii jednodniowych targów w całej Europie w 2024 roku.

Od 2011 roku, czyli od momentu powstania  Evertiq Expo przekształciło się w główną platformę dla łańcucha dostaw projektowania i produkcji elektroniki, przyciągając uwagę liderów branży, decydentów i profesjonalistów.

Rosnący wpływ i zasięg:

Pierwsze targi Evertiq Expo miały miejsce w szwedzkim Lund w 2011 roku. Od tego czasu jednodniowe wydarzenie zostało rozszerzone na kilka krajów europejskich. Obecnie Evertiq organizuje swoje Expo w Szwecji, Polsce, Niemczech, Finlandii, a teraz dołącza kolejny kraj do swojej ekspansywnej listy, czyli Francję.

Dzięki udokumentowanej historii udanych targów, sezon 2024 zapowiada się jako najważniejszy w kalendarzu branżowym.

Harmonogram Evertiq Expo w 2024 roku:

Evertiq Expo Sophia Antipolis, Francja

8 lutego 2024 r. Evertiq otworzy drzwi do swojego pierwszego w historii Evertiq Expo na francuskiej ziemi, a dokładniej w Sophii Antipolis w Mandelieu Congress Expo Center, które jest strategicznie zlokalizowane w sercu pierwszego w Europie centrum nauki i technologii.

Evertiq Expo Malmö, Szwecja

23 maja 2024 r. Evertiq otworzy drzwi do Malmö Arena na swoje trzecie targi w trzecim co do wielkości mieście w Szwecji.

Evertiq Expo Kraków, Polska

12 czerwca 2024 r. Evertiq wyruszy ze Szwecji przez Morze Bałtyckie na południe Polski na Evertiq Expo Kraków.

Evertiq Expo Berlin, Niemcy

20 czerwca 2024 r. nadejdzie czas, aby Evertiq Expo dotarło do Berlina i największego europejskiego rynku elektroniki – Niemiec.

Evertiq Expo Göteborg, Szwecja

19 września 2024 r. Evertiq Expo zawita do Göteborga, drugiego co do wielkości miasta Szwecji i centrum motoryzacyjnego kraju.

Evertiq Expo Warszawa, Polska

24 października 2024 r. Evertiq zakończy sezon Expo 2024 ostatnim przystankiem w stolicy Polski — Warszawie.

Evertiq Expo Tampere, Finlandia

Ale to przecież tylko sześć targów. Co więc z Evertiq Expo Tampere? Najbardziej wysunięte na północ wydarzenie firmy, zostało przeniesione z poprzedniego, listopadowego terminu na wiosenny i odbędzie się 27 marca 2025 roku.

Obecność Evertiq Expo w wielu krajach europejskich podkreśla zaangażowanie firmy w tworzenie prawdziwie globalnej platformy dla branży elektronicznej. Targi zapewniają firmom możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług, nawiązania kontaktu z profesjonalistami z branży oraz zbadania możliwości współpracy i rozwoju.

Mając historię licznie odwiedzanych i znaczących wydarzeń, oczekuje się, że Evertiq Expo 2024 nie będzie wyjątkiem. Targi oferują bowiem nie tylko szansę firmom na zaprezentowanie swoich innowacji, ale stanowią również centrum wymiany wiedzy, z prowadzonymi przez ekspertów seminariami i dyskusjami obejmującymi najnowsze trendy i osiągnięcia w branży.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2