reklama
reklama
reklama
reklama
© Jabil
Przemysł elektroniczny |

Jabil skaluje produkcję dla firmy Revolut

Producent elektroniki Jabil i zajmujący się bankowością cyfrową Revolut współpracują od 2021 roku w celu dywersyfikacji portfolio produktów brytyjskiego przedsiębiorstwa, w tym wprowadzenia Revolut Reader, kompaktowej, niestandardowej platformy sprzętowej, która umożliwia sprzedawcom akceptowanie płatności w sklepie lub w ruchu. Teraz nadszedł czas na skalowanie produkcji.

"Jabil odegrał ważną rolę w przyspieszeniu czasu wprowadzenia Revolut Reader na rynek, zapewniając krytyczne możliwości projektowania, rozwoju, testowania i certyfikacji produktów" – powiedział Alex Codina, dyrektor generalny Merchant Acquiring w Revolucie, w komunikacie prasowym. "Ich wieloletnia wiedza na temat płatności, udokumentowane doświadczenie w tworzeniu wysokowydajnych platform sprzętowych i umiejętności integracji oprogramowania pomogły nam szybko i zdecydowanie dostarczyć zróżnicowaną ofertę naszym klientom biznesowym”.

Revolut Reader to lekki, kieszonkowy czytnik, który oferuje natychmiastowe i bezpieczne transakcje kartami debetowymi i kredytowymi. Urządzenie akceptuje płatności chipowe, PIN-owe i zbliżeniowe wszystkich głównych firm obsługujących karty kredytowe, a także płatności mobilne, takie jak Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay. Elastyczne tryby przetwarzania transakcji obejmują komunikację bliskiego zasięgu (NFC) i kody QR, a ponadto łączność BLE.

"Postawiliśmy bardzo wysokie oczekiwania co do doświadczenia użytkownika końcowego i skupiliśmy się na spełnieniu konkretnych celów firmy Revolut w zakresie konfiguracji urządzenia, a także funkcjonalności ekranu i touchpada" – wyjaśnia Mauricio Ferreira, starszy dyrektor ds. punktów sprzedaży w dziale Digital Commerce Business Unit w firmie Jabil. "Nasze mocne strony w zakresie projektowania produktów, inżynierii, rozwoju, łańcucha dostaw i produkcji zapewniły Revolut kompleksowe rozwiązanie spełniające obecne i zmieniające się wymagania. Z niecierpliwością czekamy na rozwój naszej cenionej relacji z Revolut".

Jabil i Revolut zwiększają obecnie skalę produkcji w miarę wzrostu popytu na czytniki Revolut Reader. Ponadto firmy kontynuują współpracę nad nowymi funkcjami i możliwościami w oparciu o strategię produktową brytyjskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w bankowości cyfrowej.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-1