reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

AdoptSMT z nowym partnerem

Ceyon Telinventory Co.,Ltd. i AdoptSMT Group, dążą do wspólnego celu, jakim jest stworzenie w pełni połączonego systemu produkcji. Połączyły więc siły, aby w całej Europie wspólnie oferować inteligentny system przechowywania szpul, Reel Finder.

Należy podkreślić, że Ceyon Telinventory, producent inteligentnego systemu przechowywania szpul SMT Reel Finder,  w listopadzie rozpoczął na pełną skalę działalność w Europie. Ogłoszone partnerstwo ma więc duże znaczenie dla ekspansji południowokoreańskiej firmy na Starym Kontynencie. 

Dzięki silnej pozycji i doświadczeniu posiadanemu przez AdoptSMT w branży elektronicznej na terenie Europy, system Reel Finder będzie natychmiast dostępny dla firm z branży, aby za sprawą inteligentnego systemu magazynowania zwiększyć ich konkurencyjność i usprawnić organizację.

Branża SMT nieustannie poszukuje optymalizacji, z jeszcze większym naciskiem na przemysł 4.0, aby przekształcić produkcję w całkowicie inteligentne fabryki. Dzięki Reel Finder firmy są zorganizowane i przenoszą przechowywanie szpul na wyższy poziom, pisze AdoptSMT w komunikacie prasowym.

Nowe partnerstwo będzie koncentrować się na dostarczaniu Reel Finder, „wygodnego i inteligentnego magazynu szpul", firmom z branży elektronicznej za pośrednictwem sieci AdoptSMT.

AdoptSMT zostało założone w 1991 roku w Salzburgu. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie montażu płytek PCB, a w ostatnich latach stał się znaczącym graczem w branży SMT. Firma dysponuje zakładami w Austrii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji i Szwajcarii.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1