reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Infineon
Biznes |

Współpraca Infineon i Aurora Labs

Firmy Infineon Technologies AG i Aurora Labs zaprezentowały nową gamę rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, zaprojektowanych w celu zwiększenia długoterminowej niezawodności i bezpieczeństwa krytycznych komponentów samochodowych, takich jak układ kierowniczy, hamulce i poduszki powietrzne.

Obie firmy wspólnie oferują rozwiązania, które wdrażają wielokrotnie nagradzaną technologię Line-of-Code Intelligence™ (LOCI) firmy Aurora Labs na 32-bitowych mikrokontrolerach (MCU) z rodziny TriCore™ AURIX™ TC4x firmy Infineon.

"Dla producentów samochodów, to nowe wspólnie opracowane rozwiązanie zapewnia bezpieczniejsze wrażenia z jazdy dzięki wykorzystaniu zautomatyzowanych procesów opartych na sztucznej inteligencji w całym cyklu życia oprogramowania pojazdu. Rozwiązanie obsługuje monitorowanie w czasie rzeczywistym i reagowanie na awarie oprogramowania na poziomie MCU i ECU zgodnie z wymogami WP29. Chroniąc aplikacje i aktualizacje over-the-air (OTA), wspólne rozwiązanie pomaga zapobiegać złośliwym atakom i awariom bezpieczeństwa sprzętu" – powiedział Zohar Fox, CEO i współzałożyciel Aurora Labs.

Zgodnie z komunikatem prasowym, współpraca ta umożliwi producentom samochodów tworzenie bezpieczniejszych i bardziej niezawodnych pojazdów, a także przełoży się na zwiększenie wydajności przez cały okres eksploatacji pojazdu.

"Jako wiodący dostawca półprzewodników dla przemysłu motoryzacyjnego, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Aurora Labs. Tworzymy nowy poziom bezpieczeństwa dla rozwiązań konserwacji predykcyjnej w pojazdach. Łączymy sprawdzone MCU AURIX firmy Infineon z oprogramowaniem Aurora Labs, które zapobiega ukrytym uszkodzeniom danych i nieprawidłowemu działaniu oprogramowania w chipsetach. Nasze nowe rozwiązanie oferuje producentom samochodów i kierowcom wyższy poziom bezpieczeństwa dla krytycznych aplikacji samochodowych, takich jak układ kierowniczy, hamulce i poduszki powietrzne" – mówił Thomas Schneid, Senior Director Software, Partner and Ecosystem Management w Infineon.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama