reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PB Technik
Przemysł elektroniczny |

PB Technik z kolejnym sukcesem

Warszawski dostawca sprzętu zakończył 2023 rok kolejnym sukcesem - instalacją liczarki X-ray AXC-800 III firmy Scienscope. Tym sposobem gliwicki Merawex poszerzył swój park maszynowy o kolejne urządzenie dostarczone przez PB Technik.

Merawex został założony w 1989 roku i od początku swojego istnienia zajmował się opracowywaniem i produkcją zasilaczy impulsowych oraz systemów zasilania gwarantowanego, a z biegiem czasu rozszerzył swoją ofertę o inne wyroby elektroniczne, wyroby mechaniczne i usługi. 

Z wyrobów i usług Merawexu skorzystało wiele polskich firm (m.in. DGT, InPost, KZŁ, Netia, PKP, Polon-Alfa, Telekomunikacja Polska (Orange) oraz międzynarodowych (m.in. ABB, Bombardier, Bosch, Honeywell, Huawei, Siemens, Vattenfall, Vodafone).

Gliwicka firma dynamicznie się rozwija, dlatego zależało jej na usprawnieniu procesu zarządzania komponentami elektronicznymi, dlatego zdecydowała się na zainwestowanie w – jak pisze PB Technik – nowoczesne, bezdotykowe i błyskawiczne rozwiązanie firmy Scienscope. 

„Jest to innowacyjna liczarka AXC- 800 III, która z pomocą prześwietlenia materiału promieniowaniem rentgenowskim oraz zaawansowanym algorytmom sztucznej inteligencji pozwala na zliczenie zróżnicowanych komponentów SMD i THT niezależnie od sposobu ich pakowania – od klasycznych rolek do fragmentów taśm czy tacek. Ponadto wbudowana 20-megapikselowa kamera umożliwia dekodowanie informacji zawartych w etykiecie, pozwalając tym na pełną komunikację z systemem MES/ERP” – pisze PB Technik w swoim poście opublikowanym na LinkedInie. 

Należy podkreślić, że jest to kolejna współpraca pomiędzy PB Technik i firmą Merawex zakończona sukcesem.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1