reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© arrow
Biznes |

Arrow Electronics będzie współpracować z Infinidat

Firma Arrow Electronics podpisała umowę, na mocy której stanie się głównym partnerem w zakresie produkcji i realizacji zamówień dla dostawcy pamięci masowych, firmy Infinidat.

Infinidat z siedzibą w Izraelu specjalizuje się w architekturze pamięci masowej definiowanej programowo, która zapewnia mikrosekundowe opóźnienia, 100% dostępność i skalowalność. Oferuje portfolio rozwiązań pamięci masowej dla przedsiębiorstw do wdrożeń podstawowych i drugorzędnych.

Tymczasem Arrow działa jako globalny partner dystrybucyjny dla ponad 210 000 producentów technologii i dostawców usług. Po zawarciu umowy będzie świadczyć usługi produkcyjne i realizacyjne na rzecz Infinidat w skali globalnej.

"Arrow oferuje szeroką gamę rozwiązań technologicznych, które usprawniają wprowadzanie produktów przez klientów i skracają czas wprowadzania ich na rynek" – powiedział Salesh Rampersad, prezes działu inteligentnych rozwiązań Arrow. "Ta współpraca jest świadectwem zaangażowania Infinidat w dostarczanie niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań dla branży i jest dowodem na to, że Arrow oferuje usługi integracyjne i możliwości globalnego łańcucha dostaw".


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2