reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© XTPL
Biznes |

XTPL rozpędza się na koniec roku

Dopiero co XTPL opublikowało informacje o skalowaniu biznesu i ambitnych planach ekspansji. Systematycznie od tamtej pory polska innowacyjna spółka informowała o kolejnych kontraktach. Teraz natomiast, 19 grudnia, XTPL podpisało niewyłączną umowę dystrybucyjną jej rozwiązań technologicznych, tym razem z 3H Corporation Ltd z siedzibą w Korei Południowej.

Dzięki najnowszej umowie, 3H Corporation Ltd będzie reklamowało i sprzedawało rozwiązania technologiczne XTPL na terenie Korei Południowej, również wśród swoich obecnych i nowych klientów. 

XTPL liczy, że dzięki tej współpracy, znajdzie wsparcie w poszukiwaniu szerszych zastosowań dla swoich technologii i produktów w korporacjach technologicznych, centrach badawczo-rozwojowych oraz jednostkach naukowych i będzie skupiać się na wprowadzaniu rozwiązań z obszaru półprzewodników, elektroniki oraz optoelektroniki.

3H Corp. to wiodąca firma dostarczająca na terenie Korei Południowej materiały i urządzenia R&D, produkcyjne oraz inspekcyjne do branż takich jak półprzewodnikowa, optoelektroniczna, automotive, livescience itp. — pisze XTPL w raporcie.


 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2