reklama
© Pakom
Przemysł elektroniczny |

Pakom kończy rok mocnym akcentem

Założona w 1995 roku w Chwaszczynie firma sukcesywnie się rozwija i umacnia swoją pozycję. Pakom 2023 rok kończy więc z przytupem — właśnie oddał do użytku nową, produkcyjno-biurową przestrzeń. Inwestycja została zrealizowana w całości ze środków własnych firmy.

Producent precyzyjnych elementów wykrawanych z innowacyjnych elastycznych materiałów rozpoczął rozbudowę w 2021 roku, o czym informował Evertiq: Pakom rozbuduje siedzibę w Chwaszczynie. Po trwającym półtora roku przedsięwzięciu, Pakom zyskał nowoczesną, odpowiednio przystosowaną do zwiększających się potrzeb firmy i klientów przestrzeń produkcyjno-biurową. 

Daniel Wojnowski,  Dyrektor ds. Handlowych w Pakomie, zdradził Evertiqowi, że dzięki inwestycji powierzchnia produkcyjna firmy wzrosła o około 50%. Znacząco rozbudowany został również dział druku cyfrowego, który równocześnie uzupełniono o nowe urządzenia. 

Oddana do użytku przestrzeń umożliwi wprowadzenie nowych technologii wykorzystywanych w produkcji przez Pakom. 

Pakomowi zależało na zbudowaniu nie tylko odpowiedniej, nowoczesnej i dobrze wyposażonej przestrzeni produkcyjnej, ale również na polepszeniu warunków pracy innym członkom zespołu. Firma zainwestowała więc w nowoczesną przestrzeń biurową z komfortowym miejscem do pracy dla swojego działu handlowego, graficznego, IT i księgowości, a także w multimedialną salę konferencyjną oraz „zieloną przestrzeń” do spotkań indywidualnych z kontrahentami czy dostawcami.

Budynek został ponadto wyposażony w systemy odnawialnych źródeł energii jak instalacja fotowoltaiczna czy rekuperacja. 

„W naszym nowym obiekcie zadbaliśmy o każdy szczegół — podobnie jak dbamy o jakość naszych produktów” — podsumowuje Daniel Wojnowski. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1