reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MIRDC
Przemysł elektroniczny |

Nowe centrum próżniowej obróbki cieplnej na Tajwanie

Francuska Grupa ECM i tajwańskie Centrum Badań i Rozwoju Przemysłu Metalowego (MIRDC) połączyły siły, aby uruchomić Centrum Synergii Próżniowej Obróbki Cieplnej Azji i Pacyfiku.

Nowy obiekt będzie ukierunkowany na zastosowania w sektorach optoelektronicznym, półprzewodników, materiałów medycznych, pojazdów elektrycznych i telekomunikacji.

Tajwan jest już liderem w produkcji maszyn precyzyjnych, z wartością produkcji przekraczającą 20 mld NT$ (6,3 mld USD). W oświadczeniu MIRDC stwierdziło, że oczekuje, iż technologia obróbki cieplnej odegra kluczową rolę w przyszłości tej branży, oferując takie korzyści, jak skuteczna kontrola nad zniekształceniami, energooszczędne procesy i inteligentne projektowanie sprzętu.

Teraz MIRDC połączyło siły z francuską firmą ECM Technologies, aby umocnić swoją pozycję. ECM specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, uruchamianiu i serwisowaniu zaawansowanych technologicznie pieców przemysłowych w różnych branżach, w tym motoryzacyjnej, lotniczej, jądrowej i medycznej.

Ze swojej strony MIRDC pomogło ponad 50 krajowym producentom, w tym Hota, Sha Yang Ye, Ming Shun i New Kailung Gear, dołączyć do łańcuchów dostaw głównych producentów samochodów, w tym Tesli, Mercedes-Benz, BMW, JLR i Forda.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1