reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Arrow Electronics
Biznes |

Arrow inwestuje w centrum doskonałości High-Power

Firma Arrow Electronics i jej spółka świadcząca usługi inżynieryjne, eInfochips, utworzyły w Swindon w Wielkiej Brytanii Centrum Doskonałości High-Power (CoE), aby pomagać klientom w opracowywaniu rozwiązań o dużej mocy, które są kluczowym elementem postępującej elektryfikacji.

Systemy o dużej mocy mają odgrywać kluczową rolę w osiąganiu efektywności energetycznej, co czyni je niezbędnymi w różnych projektach o zerowej wartości netto, takich jak pojazdy elektryczne, energia odnawialna, magazynowanie energii w akumulatorach, infrastruktura sieciowa i inne zastosowania. Jednak złożoność związana z projektowaniem elektroniki o dużej mocy, w tym brak wiedzy specjalistycznej w zakresie zasilania, rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa funkcjonalnego i niezawodności, skomplikowany układ PCB oraz konieczność stosowania kosztownego sprzętu testującego, stanowią wyzwanie dla innowatorów.

"Coraz większy nacisk na dekarbonizację napędza elektryfikację. Elektronika wysokiego napięcia jest kluczowym czynnikiem wspomagającym, a w Arrow Electronics klienci mają niezawodnego członka zespołu, który pomoże im skutecznie poruszać się po tej drodze transformacji energetycznej" – mówi Murdoch Fitzgerald, wiceprezes ds. globalnych usług inżynieryjnych i projektowych w Arrow Electronics. "Zakład w Swindon jest znany ze swoich konfigurowalnych możliwości zasilania, a CoE opiera się na jego dziedzictwie, inwestując w nowy sprzęt i talenty inżynierskie. Teraz możemy oferować usługi projektowania "pod klucz" z zakładu w Swindon".

High-Power CoE będzie projektować produkty dla wszystkich klientów Arrow i jej spółek zależnych, takich jak Richardson RFPD. Przyspieszając i zmniejszając ryzyko cykli projektowych, wykorzystując sprzęt zasilający w Swindon i uzyskując dostęp do światowej klasy talentów inżynieryjnych, klienci mogą skutecznie projektować i zarządzać harmonogramem i cyklem życia swoich produktów o dużej mocy.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2