reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kontron
Biznes |

Kontron z kontraktem na ponad 30 mln euro

Kontron podpisał kontrakt o wartości przekraczającej 30 milionów euro na rozwiązania światłowodowe. Chociaż nowy klient pozostaje anonimowy, to jest on opisywany jako "znaczący gracz w sektorze telekomunikacyjnym w Niemczech”.

Słoweńska spółka zależna Kontron, zajmująca się rozwiązaniami szerokopasmowymi, będzie wspierać operatora Telco systemami serwerowymi i oprogramowaniem do obsługi oraz optymalizacji wdrażania optycznych sieci szerokopasmowych w Niemczech.

Kontron wprowadził serię serwerów klasy Carrier, zaprojektowanych do obsługi sieci optycznych w wymagających środowiskach. Technologie te pozwalają na łatwą modernizację sieci, wydajne usługi zdalnej konserwacji i modyfikowalne szybkości transmisji danych do 10 Gbps. 

W ramach nowego kontraktu, Kontron opracuje specjalistyczne funkcje oprogramowania IoT, przyczyniając się do stworzenia wiodącego technologicznie rozwiązania mającego na celu optymalizację rozwoju sieci optycznej w Niemczech. Realizacja projektu rozpocznie się w przyszłym roku.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2