reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© JSD Polska
Biznes |

JSD Polska rośnie w siłę

Na początku listopada Evertiq pisał o tym, że JSD Polska wykupiło wszystkie akcje szwajcarskiej spółki - Hilpert Electronics. JSD nie zamierzało jednak na tym poprzestać i już ogłosiło nowe partnerstwo - nawiązanie współpracy z bawarską firmą cts GMBH.

Założone w 2006 roku w Burgkirchen, na południu Bawarii, cts GMBH zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników w 15 lokalizacjach – sześć mieści się w Niemczech, sześć w Austrii, jeden w Czechach, Słowenii i Singapurze. 

Firma, z którą JSD Polska ogłosiło współpracę za pośrednictwem swojego konta na LinkedInie, zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań dla klientów z różnych branż, m.in. z inżynierii przemysłowej i robotycznej, motoryzacji, elektroniki, półprzewodników, readiofarmaceutyki, zaawansowanych technologii. 

cts GMBH zajmuje się również automatyzacją zakładów związanych z przemysłem chemicznym i petrochemicznym, nauk przyrodniczych, etc. 

Bawarską firma pisze, że towarzyszy klientom od momentu planowania do kwalifikacji, a jej portfolio uzupełniają również rozwiązania programowe do akwizycji danych, oceny, wizualizacji, a przede wszystkim optymalizacji maszyn i instalacji. 

cts jest firmą z wyrobioną marką i o ugruntowanej pozycji w Europie Środkowej. Bez wątpienia taka współpraca umocni również pozycję i rozpoznawalność JSD Polska poza granicami kraju oraz otworzy furtkę do kolejnych kontraktów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1