reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
PCB |

Brytyjski producent PCB upada

Brytyjski producent obwodów drukowanych Faraday Printed Circuits zaprzestał działalności i wszedł w zarząd komisaryczny.

W wyniku przedłużającej się złej sytuacji, firma działająca od 1987 roku musiała zwolnić prawie 40 osób, które pracowały w zakładzie o powierzchni 22 300 stóp kwadratowych zlokalizowanym w mieście Waszyngton w Wielkiej Brytanii.

Według raportu Business Live, upadek firmy został spowodowany spadkiem zamówień w trudnych warunkach biznesowych. FRP Advisory zostało wyznaczone na administratora, ale nie było w stanie znaleźć nabywcy dla firmy.

Ze względu na brak zainteresowanych stron, FRP ostatecznie musiało wstrzymać działalność i zwolnić wszystkich 39 pracowników. Obecnie przydzieleni do sprawy administratorzy organizują sprzedaż aktywów.

"Niestety, podobnie jak wiele innych firm z branży produkcyjnej, Faraday Printed Circuits nie był odporny na znaczny spadek popytu, a rosnąca presja zewnętrzna, w szczególności rosnące koszty, sprawiła, że firma stała się finansowo nieopłacalna. Niestety oznacza to, że 39 pracowników straciło pracę" – powiedział Allan Kelly, współzarządzający spółką i partner FRP Restructuring Advisory w raporcie Business Sales Report.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2