reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lukasiewicz IMiF via Linkedin
Przemysł elektroniczny |

Łukasiewicz zyskuje silnych partnerów

Predom w ramach Łukasiewicz – IMiF zyskał silnych partnerów. Będzie współpracował z Daeyoung Chaevi oraz Posso International Corp w zakresie działań badawczo-rozwojowych.

Łukasiewicz – IMiF poinformował za pośrednictwem swojego profilu na LinkedInie, że Predom podejmie współpracę badawczo-rozwojową z Daeyoung Chaevi oraz Posso International Corp. 

Podpisany list intencyjny dotyczący współpracy technologicznej i handlowej z koreańską firmą Daeyoung Chaevi dotyczy rozwoju nowych modeli ładowarek do pojazdów elektrycznych. 

Zgodnie z postanowieniami, Predom wraz z nowymi partnerami oraz polskimi firmami, będącymi operatorami punktów ładowania (CPO), wprowadzi na rynek europejski koreańskie produkty w połączeniu z polskimi rozwiązaniami technologicznymi. 

"W ramach tej współpracy zamierzamy podejmować wspólne projekty badawczo-rozwojowe, a następnie ułatwić skuteczną komercjalizację wyników projektów" – tłumaczy Piotr J. Cywiński, lider współpracy międzynarodowej w Łukasiewicz – IMiF.

Ładowarki opracowane we współpracy z naszym Instytutem zostaną wprowadzone na rynek polski i europejski, czytamy w poście. Łukasiewicz – IMiF zaznaczyło dalej, że planuje również podjęcie prac nad zwiększeniem lokalnych polskich komponentów, w tym własnych rozwiązań technologicznych. 

Predom będzie prowadził działania związane z badaniami i certyfikacją komponentów, a także wybór gotowych, co ma zapewnić zgodność z polskimi i unijnymi normami


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1