reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TMA AUTOMATION via LinkedIn
Przemysł elektroniczny |

Gdyńska spółka zakończyła kolejne zlecenie

TMA Automation zaprojektowało dla "pewnej polskiej firmy medycznej" urządzenie do napełniania, pakowania i układania płyt DWP (Desorption Wall Plate), które może być wykorzystywane w różnych dziedzinach.

Gdyńska firma podzieliła się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych informacją o pomyślnie zakończonym kolejnym projekcie. 

Urządzenie zaprojektowane specjalnie dla pewnej polskiej firmy medycznej przez TMA Automation zostało już dostarczone. Daje ono wiele możliwości – można je stosować m.in. w analizach środowiskowych, medycynie i przemyśle. 

TMA Automation podkreśla w aktualności, że urządzenie spełnia normy ISO 7 Clean Room, utrzymując nieskazitelne środowisko produkcyjne, a dzięki szybkiemu, 14-sekundowemu czasowi cyklu dla jednej tacy, urządzenie obsługuje płyny o różnej gęstości i lepkości. Ułatwia ono szybką wymianę etykiet i dostosowuje się do właściwości płynu.

Cały proces napełniania, pakowania i układania jest w pełni zautomatyzowany, usprawniając operacje w celu zapewnienia wydajności i precyzji w czystym i kontrolowanym środowisku branży medycznej, podsumowano w poście na LinkedInie. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1