reklama
© TT Electronics
Biznes |

TT Electronics otwiera nowy zakład w Manchesterze

Globalny dostawca niestandardowych rozwiązań zasilania i technologii inżynieryjnych, ogłosił, że jego dział Power and Control oficjalnie otworzył nowy, najnowocześniejszy zakład badawczo-rozwojowy i produkcyjny w zakresie zasilania i sterowania w Manchesterze. Inwestycja w zwiększenie możliwości produkcyjnych elektroniki mocy była odpowiedzią ze strony TT Electronics na rosnące potrzeby klientów.

Dla TT Electronics nowy zakład badawczo-rozwojowy i produkcyjny w Rochdale w Manchesterze, ukierunkowany na elektronikę mocy dla krytycznych technologii lotniczych i obronnych, ma strategiczne znaczenie.

"Niedawne przejęcie przez TT biznesu zasilaczy od Excelitas, Torotel i Ferranti Power and Control wzbogaciło nasze portfolio klientów oraz znacznie wzmocniło nasze możliwości inżynieryjne zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i USA" – mówi Matt Yeates, wiceprezes i dyrektor generalny TT Electronics, w komunikacie prasowym. "Nowy zakład nie tylko stworzy nowe możliwości zatrudnienia w rejonie Rochdale/Manchester, ale także zapewni zwiększone moce produkcyjne w bezpośredniej odpowiedzi na potrzeby naszych klientów".

Otwarcie nowego zakładu jest zgodne z celem TT, jakim jest ciągłe inwestowanie w zakłady na całym świecie i oferowanie klientom większej elastyczności łańcucha dostaw i możliwości inżynieryjnych. Zakład jest już w pełni operacyjny i zapewni znaczny wzrost zdolności produkcyjnych dla klientów w Wielkiej Brytanii w zakresie energoelektroniki oraz technologii lotniczej i obronnej o znaczeniu krytycznym.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1