reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Micropower Group
Przemysł elektroniczny |

Micropower łączy swoje amerykańskie spółki

Szwedzka grupa Micropower poinformowała, że połączy swoją północnoamerykańską spółkę zależną Ecotec Ltd LLC z Micropower LLC.

Grupa twierdzi, że zmiana ma na celu wzmocnienie marki Micropower a także umocnienie jej pozycji jako partnera przemysłowego w zakresie akumulatorów litowo-jonowych i systemów ładowania.

"Ecotec jest szanowaną marką na rynku północnoamerykańskim. Połączenie operacji w USA to kolejny krok w kierunku wzmocnienia Micropower jako partnera w dostarczaniu pełnych rozwiązań systemowych dla ładowarek i akumulatorów" – mówi Torbjörn Gustafsson, CEO Micropower Group, w komunikacie prasowym.

Ecotec Ltd LCC zostało założone w 2012 roku jako spółka zależna Micropower Group. Od tego czasu firma koncentruje się na produkcji i sprzedaży ładowarek do akumulatorów na rynku północnoamerykańskim, zdobywając sobie renomę na tym polu. Z kolei Micropower LLC zostało założone w 2022 roku, aby uzupełnić ofertę Ecotec i pomóc klientom uprościć ich drogę do elektryfikacji.

Połączenie obu spółek wejdzie w życie 1 stycznia 2024 roku. Obie działalności produkcyjne będą prowadzone z amerykańskiej siedziby głównej w Troy w stanie Ohio.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1