reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mycronic
PCB |

Mycronic rozpoczyna rozbudowę w Niemczech

Główna siedziba linii biznesowej Mycronic PCB Test zlokalizowana jest w miejscowości Wertheim, nieopodal Frankfurtu nad Menem. Do końca 2024 roku zostanie ona jednak przeniesiona z Reicholzheim do położonego w sercu miasta Reinhardshof.

Firma zdecydowała się na rozbudowę i przeniesienie linii biznesowej PCB Test z Reicholzheim do Reinhardshof,  ponieważ potrzebowała większego i lepiej zoptymalizowanego obiektu na kontynencie. 

14 listopada 2023 r. na placu budowy nowego obiektu odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego.

W nowym, trzypiętrowym budynku biurowym o powierzchni 1 200 metrów kwadratowych będzie mieściła się administracja oraz dział rozwoju. Mycronic podaje w aktualizacji,  że przestrzeń produkcyjna zostanie zwiększona do powierzchni 3 000 metrów kwadratowych, na której będą produkowane systemy do testowania elektrycznego PCB. 

Należy dodać, że Mycronic przejął atg Luther & Maelzer w 2021 roku, które od tamtego czasu stało się częścią szwedzkiej grupy technologicznej oraz działu Global Technologies Mycronic. Zatrudniająca około 200 pracowników na całym świecie firma atg Luther & Maelzer jest projektantem i producentem sprzętu do kontroli i testowania elektrycznego gołych płytek drukowanych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama